Zajímáte se o eventy a vše, co se týká jejich vymýšlení, přípravy, realizace? Chcete být informováni o novinkách, aktuálním dění, akcích a činnosti spolku SEOD a přitom ještě váháte s členstvím v něm? Nemusíte. Právě pro Vás jsme otevřeli Klub přátel eventů. Jsme otevřeni všem, kdo se o obor eventů zajímá nebo pro koho se stal i součástí jeho práce. Můžete se stát jeho členem, nemusíte platit žádné členské příspěvky nebo se k čemukoliv zavazovat. Můžete se tak stát součástí komunity přátel eventů a být informováni, inspirovat se, prostě být IN. A bude jen na Vás zda se někdy rozhodnete se stát členy spolku, využívat všech jeho vývod a přispět k podpoře jeho činnosti.

Členem klubu se může stát každá fyzická nebo právnická osoba pracující v oboru eventů nebo se o něj zajímající. Právnickou osobu zastupuje vždy fyzická osoba nebo osoby. Členství vzniká okamžikem přihlášením se do Klubu přátel eventů.

Členství v klubu je bezplatné. Členství lze ukončit formou e-mailové žádosti doručené vedení spolku SEOD na adresu seod@seod.cz. Podmínkou členství je slušné jednání. Při porušení této podmínky může být člen vyloučen zástupcem vedení spolku SEOD formou e-mailové zprávy doručené na registrační adresu člena.