#eventujeme /5

19. 3. 2024

MOTMOT coffee roasters, Lelekovice, Brno-venkov

#eventujeme /5 vonělo především kávou. Bylo hodně zážitkové a plné chutí.

Naše další setkání evenťáků, dodavatelů a přátel eventů jsme uspořádali v sídle MOTMOT coffee roasters v Lelekovicích. Zvolili jsme moc dobře. Nadšené ohlasy cca 20 účastníků toho byly důkazem.

Velké díky patří Pavlovi Hanincovi, spolumajiteli firmy MOTMOT. Během jeho vyprávění jsme se přenesli na kávové plantáže do Nikaragui, sledovali jsme cestu kávových třešní až po upražená zrna a nakonec jsme i pražili. Samozřejmě jsme taky dostatečně degustovali: kávu neskonale lahodné chuti, vynikající horkou Cascaru a osvěžující nápoj z kávového sirupu, na kávové snacky KřupíTo jsme si mazali kávový med.

Zážitkové pražení v MOTMOT je inspirací na doplňkový program eventů v Brně a v okolí. Vaši klienti, obchodní partneři či kolegové budou nadšeni. Kávu nejvyšší kvality značky MOTMOT můžete odebírat pro své hotely, restaurace, bistra, penziony nebo jí dělat radost formou dárků pro vaše obchodní partnery a kolegy.

Ke kávovým mokům a dobrotám jsme si pochutnávali na koláčcích a koláčích se sladkými i slanými náplněmi. Čerstvě je pro nás napekla Nikol Kozinová, majitelka brněnského projektu Sweet&Salty. Byly famózní!

Večer jsme zpestřili i malým kulturním programem. Pozvání vystoupit přijala Monika Kvapilová. Monika krom toho, že zpívá, je taky skvělá moderátorka a autorka známého podcastového projektu Moni ON AIR®.

Rozdávaly se i dárečky:

  • Všichni si odnesli balíček prvotřídní kávy MOTMOT - děkujeme.

  • Všichni si mohou zapisovat své nápady či cokoliv jiného do tematicky sladěného bločku (recyklovaný papír se zbytky kávových zrn) od našeho výhradního partnera pro SEOD, Luczi DESIGNE. Děkujeme majitelce studia, Lucii Jelínkové.

Bylo nám potěšením představit na akci dvorní ilustrátorku našeho spolku SEOD, Moniku Tobolíkovou, autorku mj. Eventíka a Evelínky pro SEOD.

Naše 5. #eventujeme se opět hodně vydařilo. Bylo zážitkové, bylo samozřejmě o seznamování a navazování kontaktů mezi těmi, které spojuje téma "eventy".

Těšíme se na další setkávání s Vámi, přátelé eventů! :-)