#eventujeme /4

27. 2. 2024

Drama Llama kitchen, Praha 3 - Žižkov

Poslední únorové úterý, jako už tradičně od 17 hodin, jsme se v počtu 20 sešli na #eventujeme /4. Konalo se další setkání členů Klubu přátel eventů, spolku SEOD a členů naší FB skupiny Eventy a dodavatelé.

Tentokrát jsme zvolili stylové prostory Drama Llama kitchen na pražském Žižkově. Drama Llama je stylový členitý prostor a zároveň netradiční projekt. Mezi dodavateli cateringu a pořadateli Pop Up eventů a kulinářských workshopů právem poutá pozornost. Zaujal i nás pořadatele a naši volbu kvitovali i všichni, kteří na #eventujeme /4 přišli. Koštovalo se a s chutí se jedlo. Paní majitelka Livie Báčová nás všechny přivítala lahodným wellcome drinkem a luxusními kanapkami. K jídlu jsme vybírali z menu sestaveného z italských specialit připravených pod taktovkou známého šéfkuchaře Petra Špejzla. "Delikatesní!, Vynikající!", znělo od všech, kdo během akce povečeřeli. Děkujeme celému týmu, který se prvotřídně postaral o to, abychom se cítili co nejlépe.

Petra Johansson, herečka a lektorka komunikačních a prezentačních dovedností, na několik minut zaujala naše zraky a uši vskutku zábavně pojatou upoutávkou na jedno z prvních zážitkových školení, která pro evenťáky i eventové dodavatele chystáme pod taktovkou našeho spolku SEOD.

Společnost jsme byli dosti hlasitá, neb se živě diskutovalo i smálo a dokonce i zpívalo při ukulele. Byla vidět i radost z navázání nových spoluprací. Čas utekl jako voda, ještě kolem jedenácté večer někteří živě konverzovali...

Za nafocení akce děkujeme Zuzaně Mazurové.