#eventujeme /3

Praha 16. 1. 2024, 17:00

Prosecco SPOT, Slezská 1345/48, Praha 2 - Vinohrady

Na koho se můžete těšit:


Hana Martinková,
Low Carb v srdci

Jsem Hanka, majitelka cukrárny Low Carb v srdci, kde spojuji lahodné dorty a dezerty se zdravým životním stylem, bez jediného gramu mouky a přidaného cukru. Každý kousek je pečen s láskou a starostlivostí, abyste si mohli vychutnat "sladkosti" bez výčitek.
hmartinkova92@gmail.com

Dagmar Žáčková,
Květinova farma a ateliér Nymfea

Květiny miluji odmalička. Tvorba je pro mě relaxem. Kromě květin mám ráda dobré jídlo, jiskrné víno, cestování, sjezdové lyžování, jógu a historické romány. Moje krédo: Dokážete cokoliv, zbývá jen uvěřit.
info@nymfea.cz  

Marta Pražáková,
Martion Production / Martion wrapping

30 let v různým částem event marketingu a výstavnictví vedlo k založení dvou firem orientovaných na kvalitní reklamní výrobu. Díky velkému přesahu a zkušenostem pomáháme našim klientům zvládat nejrůznější výrobní výzvy.
marta.prazakova@martion.cz

Zuzana Mazurová,
Fotograf

Fotím akce všech velikostí, produkty pro e-shop a obsah sociálních sítí. Moje portfolio je široké. Od byznys portrétů přes hokej až po reklamu na autokosmetiku. Fotím tak, aby to všechny bavilo.
zuzanamazurovafoto@gmail.com
manazer.vseproakce.cz/zuzana-mazurova

Lucie Kočová,
S-Centrum Benešov

Řídím sportovně relaxační hotelový komplex S-Centrum Benešov nacházející se v klidné části města.
luc.kocova@gmail.com
manazer.vseproakce.cz/s-centrum-benesov

Lenka Titová,
Volný Termín

Jsem zakladatelkou online platformy „Volný termín“ s volnými, zrušenými a last minute termíny podnikatelů se službami. Taky obchoďačka s domácími limonádami a alkoholem, lektorka eventů, chovatelka vakoveverek, maminka 8leté dcery. Miluji saunování.
lenka@volny-termin.cz

Petr Knap,
KV-Production

Vymyslel jsem eventový software Qvamp. Vlastním multimediální eventovku KV-Production. S většinou lidí řeším to, jak na eventech vydělat peníze a jak si ušetřit práci.
petr@qvamp.com

Petra Škrdlantová,
Prosím si Prosecco

Jmenuji se Petra, spolu s mojí švagrovou jsme si v rámci loni zahájeného rodinného businessu pořídili Prosecco Van, se kterým zpestřujeme nejrůznější akce, svatby a eventy.
skrdlantova.p@seznam.cz

Vendulka Pánková,
tanečnice a lektorka

Jsem lektorkou tance s víc než 15letou praxí. Připravuji taneční vystoupení v orientálním, indickém, cikánském i historickém stylu, možno zajistit i skupinové vystoupení a další performery. Realizuji svatební, přechodové, historické a fantasy rituály.
info@vendulka.eu

Michaela Ničová,
Vyšehrad 2000

V produkci a organizaci akcí se pohybuji od roku 2003. Aktuálně ve společnosti Vyšehrad 2000 a.s na pozici Sales manager spoluvytvářím gastronomické i společenské zážitky v secesních prostorách restaurací Obecního Domu.
michaela.nicova@vysehrad2000.cz

Adriana Těšínská,
Access Praha

Jsem certifikovanou facilitátorkou metody Access Bars, dělám kurzy i pro firmy, na kterých učím, jak aktivně pečovat o duševní zdraví, budovat psychickou odolnost, udržet si emoční stabilitu, rozvíjet přirozené dovednosti a zvládat obtížné a stresové situace.
adritesinska@gmail.com

Barbora Pečová,
Alifea

Je mi 44 let, jako kosmetická poradkyně vedu kurzy pro ženy i v rámci firem. Jsem také sommeliérka, vybírám a prezenzuji vína na eventech.
barbora.pecova@alifea.cz. bpecova@gmail.com

Kristýna Kvačková,
Česká cesta

S nadšením se podílím na přípravě originálních teambuildingů na míru, naživo i virtuálně, s cílem rozvoje firemních týmů a upevňování mezilidských vztahů.
kristyna.kvackova@ceskacesta.cz

Barbora Vlasáková,
1872 snů na míru

Jsem grafička a webařka, navrhuji grafiku a weby pro malé i velké projekty. Ráda spolupracuji tam, kde je touha po zlepšení a posunu na další úroveň. Svým klientům pomáhám tvořit vizuální podobu jejich snů.
barbora@1872.cz

Eva Vinická,
Enovation

Pracuji ve společnosti Enovation jako Operations manager a starám se zde i o milované Enforum - eventový prostor v Karlíně. K eventům jsem přičichla jako koordinátorka akcí k 80. výročí Letiště Praha. Veliká jízda. Eventy miluji a proto jsem tu.
vinicka.eva@seznam.cz

Volha Safronava,
Písečná animace

Jsem umělkyně. Dělám vystoupení na společenských akcích v podobě písečné animace, také vytvářím hudební klipy, komerční videa nebo animované filmy.
info@volhasandart.com
manazer.vseproakce.cz/pisecna-animace

Jana Jiskrová,
freelancer, Trend-design

Jsem produkční a VA, pomáhám s eventy, pracuji i jako mysterry shopper. Moje cesta k eventům vede od reklamních agentur, kde jsem 10 let pracovala. Jsem mámou dvou dětí. Miluju čokoládu a řízení a mám blízko k neziskovému sektoru, kterému přes 20 let aktivně pomáhám.
jana@trend-design.cz

Lukáš Rychta,
"Suché oči"

Zakladatel business aktivity Suché oči. Přes 10 let trpím chronickým syndromem suchého oka, před časem jsem si uvědomil potřebu realizovat osvětovou a preventivní činnost v oblasti oční prevence a prevence syndromu suchého oka pro firemní zaměstnance.
lukas.rychta@seznam.cz
manazer.vseproakce.cz/zdravi-oci-v-digitalizovanem-svete

Lucie Elischerová,
AK Steinwicht

7 let se pohybuji v oblasti HR a poslední 2 roky také v office managementu. Ve volném čase pomáhám s organizací svateb, dětských táborů. Miluji cestování a s ním spojenou organizaci.
lucieelischerova@seznam.cz

Jitka Štádlerová,
lektorka, mentorka, koučka

AI, timemanagement a kreativita | Zkušená lektorka, mentorka a inspirátorka | Zakladatelka MIMO KOLEJE | Víc než 25 let zkušeností | Workshopy pro firmy i jednotlivce
info@jitkastadlerova.cz

Vladimír Valenta,
Vivart

Jsem malíř, grafik, sochař, fotograf a kameraman. Kreslím portréty a karikatury, tvořím bodypainting, vytvářím digitální grafiku a malbu, maluji obrazy všemi technikami.
vivart@vivart.cz
manazer.vseproakce.cz/valenta-painting-show
manazer.vseproakce.cz/valenta-malovani-kresleni-grafika-foto-video

Akci pro Vás připravili:

Renáta Juráčková,
Všeproakce.cz, FB komunita Eventy a dodavatelé

Přes svou původní profesi překladatelky a tlumočnice maďarštiny jsem se před 7 lety dostala k event marketingu. Jsem spolutvůrkyní eventového systému Všeproakce.cz. a spoluzakladatelkou spolku SEOD. Buduji a vedu komunitu eventových organizátorů a dodavatelů.
rjurackova@vseproakce.cz
www.vseproakce.cz, www.seod.cz

Karel Příhoda,
SEOD, Všeproakce.cz

Jsem tělem i duší evenťák. Specialista s více jak 30letou praxí v marketingu, obchodu a především event marketingu a managementu. Zakladatel a jednatel eventové agentury AKP marketing, tvůrce a provozovatel eventového systému Všeproakce.cz a spoluzakladatel Společnosti eventových organizátorů a dodavatelů (SEOD).
kprihoda@seod.cz
www.seod.cz, www.vseproakce.cz