#eventujeme /4

Praha 27. 2. 2024, 17:00

Drama Llama kitchen, Hartigova 88, Praha 3 - Žižkov

S kým jste se potkali:


Petra Johansson,
lektorka, herečka, režisérka, scénáristka, spisovatelka, herecká pedagožka

Skutečně a účinně pomáhám při analýzách projevu a tréninku komunikačních a prezentačních dovedností v celé šíři možností, jak ve videu, tak na veřejnosti, jak on-line, tak v médiích i v reálném životě a osobně.
cokoli@petrajohansson.cz
Komunikační a prezentační dovednosti - Petra Johansson

Katarína Bič,
fotografka a vizuální čarodějka

Pomáhám rozvíjet brand skrze nezapomenutelné příběhy oslovující na emocionální úrovni. Kromě individuální tvorby pro koncové klienty mám letité zkušenosti v tvorbě fotodokumentace, videozáznamů a zajištění zábavných fotoatrakcí pro kongresy a další typy akcí.
katarinabrics@gmail.com

Michaela Petriláková,
agentura M-Ocean, Project manager

Mým hlavním působištěm je agentura M-Ocean, kde mám mj. na starosti teamspirity a odpovědné dílny. Působím jako event/project manager i pro jiné agentury a klienty a jsem otevřená všem novým spolupracím. Několik let se věnuji i profesionálně moderování.
michaela@m-ocean.cz

Zuzana Mazurová,
totografka

Fotím akce všech velikostí, produkty pro e-shop a obsah sociálních sítí. Moje portfolio je široké. Od byznys portrétů přes hokej až po reklamu na autokosmetiku. Fotím tak, aby to všechny bavilo.
zuzanamazurovafoto@gmail.com
Zuzana Mazurová - fotografie

Gabriela Voltolina,
catering, majitelka bytové restaurace

Jmenuji se Gábina a jsem amatérská vášnivá kuchařka a cukrářka. Poskytuji slaný i sladký catering na eventy a už více než 15 let otevírám svou bytovou restauraci hostům.
gabriela.fremlova@gmail.com
Gabriela Voltolina - catering

Klára Ubryová,
lektorka angličtiny

V současné době se věnuji online výuce angličtiny na míru a mentoringu lektorů cizích jazyků. Nabízím také zájezdy s kurzem angličtiny, na plachetnici v Řecku a na Sardinii. 
ubryovaklara@gmail.com

Evča Votápková,
Ekopi, majitelka

Jsem copywriter a kreativec. Práce s texty (weby, blogové články, obsah na sítě, tvorba sloganů, copy-audit webus přesahem do marketingu) je má parketa. Baví mě strategie a organizace.
texty@ekopi.cz
Ekopi - copywriting, copyediting

Kristýna Kvačková,
agentura Česká cesta, produkční

S nadšením se podílím na přípravě originálních teambuildingů na míru, naživo i virtuálně, s cílem rozvoje firemních týmů a upevňování mezilidských vztahů.
kristyna.kvackova@ceskacesta.cz

Vladěna Steinová,
lektorka zdravého pohybu

Vedu kurzy a workshopy online i offline. Od svých 52 let jsem první mezinárodní trenérkou fasciálního fitness v ČR. Jsem spoluzakladatelkou platformy ARTWORKs - zkrášlujeme firmy obrazy a uměleckými objekty.
vsteinova@gmail.com

Tomáš Řezníček,
Networ-King

Jsem zakladatel klubu pod názvem Networ-King. Inspiruji lidi v obchodě, aby prodávali efektivněji a s radostí. Mými silnými stránkami jsou kreativita, propojování myšlenek a podpora rozvoje silných stránek.
reznicek.tpg@seznam.cz

Aneta Babušová,
sales navigator (kouč a mentor)

Navigujem klientov k zdravému sebavedomiu v obchode. Naučíte sa pracovať sami so sebou. Pochopíte vlastný potenciál (predispozíciu), motiváciu a disciplínu.
aneta.babusova@gmail.com

Adéla Špidlová,
specialista na e-mail marketing

Jsem online asistentka se specializací na e-mail marketing. Pomáhám podnikatelům efektivně komunikovat s jejich zákazníky a potenciálními klienty prostřednictvím e-mailu. Zaměřuji se i na automatizaci prodeje.
spidlovaadela@gmail.com

Klára Zika,
Gate to game, CEO

Naše firma posouvá schopnosti lidí prostřednictvím her. Vymýšlíme a realizujeme teambuildingové aktivity zaměřené na chytrou zábavu – venkovní únikové hry, scavanger hunts, online a hybridní týmové hry.
klara@gatetogame.cz

Dagmar Žáčková,
Květinova farma a ateliér Nymfea, majitelka

Květiny miluji odmalička. Tvorba je pro mě relaxem. Kromě květin mám ráda dobré jídlo, jiskrné víno, cestování, sjezdové lyžování, jógu a historické romány. Moje krédo: "Dokážete cokoliv, zbývá jen uvěřit."
info@nymfea.cz
Květinový ateliér Nymfea

Kateřina Eva Lanči,
hlasová koučka, tanečnice, herečka, vedoucí umělecké společnosti

Mám za sebou více jak 20 let umělecké praxe a vystupování po světě. Jako umělecká vedoucí souboru sídlícího ve Stodole Drozdov pomáhám lidem otevřít plný potenciál jejich exprese pomocí výuky tance, zpěvu, divadla a bubnování.
stodoladrozdov@gmail.com
Stodola Drozdov

Jolanta Balon,
Vyladěný domov, CEO

Moje motto: "V čistém a harmonickém prostředí vzkvétá celá rodina a daří se dobrým nápadům. Společně tak můžeme zlepšovat svět kolem nás." Náš tým profesionálních paní na úklid vám pečlivě a ekologicky uklidí.
uklid@vyladenydomov.cz

Lenka Šmerdová, brig. gen. v zál.,
Český červený kříž -
Manažerka pro strategická partnerství a filantropii

lenka.smerdova@email.cz

Maria Žižlavská,
Oslí stezka - majitelka, lektorka

V rámci svých projektů se soustředím na rozvoj emoční inteligence v interakci s oslíky. Spojila svoje vášně - lásku k přírodě, psychologii a rozvoji člověka a organizací. Připravujeme nevšední programy pro firmy i jednotlivce se zapojením oslíků.
info@oslistezka.cz

Akci pro Vás připravili:

Renáta Juráčková,
Všeproakce.cz, FB komunita Eventy a dodavatelé

Přes svou původní profesi překladatelky a tlumočnice maďarštiny jsem se před 7 lety dostala k event marketingu. Jsem spolutvůrkyní eventového systému Všeproakce.cz. a spoluzakladatelkou spolku SEOD. Buduji a vedu komunitu eventových organizátorů a dodavatelů.
rjurackova@vseproakce.cz
www.vseproakce.cz, www.seod.cz

Karel Příhoda,
SEOD, Všeproakce.cz

Jsem tělem i duší evenťák. Specialista s více jak 30letou praxí v marketingu, obchodu a především event marketingu a managementu. Zakladatel a jednatel eventové agentury AKP marketing, tvůrce a provozovatel eventového systému Všeproakce.cz a spoluzakladatel Společnosti eventových organizátorů a dodavatelů (SEOD).
kprihoda@seod.cz
www.seod.cz, www.vseproakce.cz