SEOD = Společnost Eventových Organizátorů a Dodavatelů

Kdo jsme

Jsme profesionálové a nadšenci, pro které jsou eventy nejen obživou, ale i životním posláním a koníčkem. Přinášíme lidem vzdělání, zábavu, pohyb, odreagování, ale především spoustu nevšedních zážitků. Záleží nám na našem oboru a víme, že nejsme zdaleka sami. Proto jsme založili SEOD - Společnost Eventových Organizátorů a Dodavatelů, z.s., jejíž posláním je tento obor rozvíjet, zkvalitňovat a dávat mu váhu ve společnosti. A Vás všechny, pro které jsou eventy obživou, zájmem a kteří eventy pořádáte pro své firmy, pro veřejnost či své přátele, nebo jsou pro Vás koníčkem, zveme, abyste se přidali k nám a byli prostě IN, byli u toho. Máme spoustu plánů a chceme se spolu s Vámi o ně dělit se všemi, kterým je naše práce a úsilí určena, tedy všem lidem.

Naše poslání - EVENTY

Eventy provázejí každého člověka celým životem - od narození až do smrti. Celý život provázejí oslavy, setkávání, sportovní a kulturní události, společenské akce, vzdělávání, kolektivní cestování a spousta dalších akcí a prožitků. V zaměstnání, v osobním i veřejném životě. Pořádání eventů je významný obor s obrovským tokem nejen finančních prostředků a také s odpovídající pracovní kapacitou. A i proto si zaslouží naši společnou pozornost a zájem.

Na profesionální úrovni se eventům věnují eventové agentury, freelanceři a u samotných zákazníků či dodavatelů lidé s více či méně organizačními schopnostmi. Je však většina "evenťáků" na dostatečné úrovni a poskytují kvalitní služby? Podle názoru zkušených eventových specialistů je jich kolem 20%. Opravdu eventy připravuje a realizuje 80% nekvalitních? Jak poznat špičkový event od průměrného nebo špatného? Ve velké míře záleží především na každém hodnotiteli, na jeho vlastních zkušenostech. Nenáročný klient může být velmi spokojen se standardně realizovaným eventem, zkušený a náročný klient může být kritický k eventu vysoké úrovně. A to samé platí i pro dodavatele prostorů a služeb.

Cílem nás všech by měla být v první řadě maximální kvalita a tím i maximální spokojenost a zážitek jakkoliv náročného zákazníka.

Pro koho je SEOD určen

Členem se může stát každá právnická i fyzická osoba, každý, kdo v oboru eventů pracuje, podniká nebo se o něj jen zajímá. Každý u nás najde svá témata, poznání, informace, inspiraci i stejně zaměřené "parťáky". Každý může podle svého zájmu vše čerpat, každý se může na chodu a rozvoji spolku aktivně podílet. Naším cílem je aktivní komunita lidí nejrůznějších zájmů, které spojuje jedno téma: vymýšlení, příprava a realizace všech typů eventů. U nás se v jedné komunitě setkávají tři základní skupiny členů, které jsou s eventy nerozlučně spjaty:

  • profesionálové, kteří eventy vymýšlejí, připravují, realizují a dohlížejí na jejich průběh a vše potřebné (evenťáci, organizátoři)

  • všichni, kteří svými znalostmi, prostory a službami napomáhají realizaci celých eventů (dodavatelé)

  • ti, pro které jsou eventy určeny, a ti, kteří jejich přípravu realizaci zadávají pro své potřeby či veřejnost (zákazníci, pořadatelé)

Každá skupina má své zájmy, potřeby a také představy o tom, jak by měl skvělý event vypadat a probíhat, co by měl přinést. A je skvělé a pro dobro eventů velmi potřebné, aby to každý o těch druhých věděl a vcítil se do jejich představ. Jako členové spolku budete ve všech aktivitách propojeni budete mít možnost rozdílné i společné věci poznávat.

Přidejte se k nám a staňte se přáteli eventů!

Pokud se k nám přidáte, čeká na Vás celá řada aktivit a spoustu dalších plánujeme. Můžete se spolu s ostatními na celé naší činnosti podílet a zasloužit se tak svými znalostmi a zkušenostmi o rozvoj event managementu nebo se vzdělávat, rozvíjet i bavit spolu se všemi příznivci eventů.